Wyniki konkursu Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800

08.02.2012
Wyniki konkursu Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800

Wyniki konkursu Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800

Długo obradowaliśmy wewnętrznie co mamy zrobić – czy uznać wyniki głosowania na 10 najlepszych zdjęć w naszym konkursie “Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800“, które nieco wymknęło się spod naszej kontroli, czy też wybrać inne rozwiązanie. Konsultowaliśmy się również z prawnikami. Stąd ten mały poślizg przy publikacji oficjalnych wyników. 

Wszystkim Wam należą się małe wyjaśnienia – był to pierwszy konkurs tego typu na Spider’s Web, w którym chcieliśmy oddać sprawę wygranej w ręce Czytelników. Wydawało nam się to po prostu bardziej fair, kiedy to odwiedzający decydują o tym, kto wygra cenną nagrodę, a nie wewnętrzne jury, które zawsze może być posądzone o brak należytej uczciwości. Zwyczajnie po ludzku wydawało nam się, że taka formuła konkursu będzie bardziej przejrzysta.

Niestety nie przewidzieliśmy do końca tego, co mogło się zdarzyć. Choć może inaczej – wydawało nam się, że jesteśmy dobrze przygotowani. A jednak, mimo że w trakcie głosowania na bieżąco staraliśmy się chować wszystkie furtki związane z trickami, to niestety nie do końca udało nam się nad tym zapanować.

Rozważaliśmy kilka opcji – unieważnić głosowanie i rozpisać je na nowo lub samemu wybrać zwycięzców bez oglądania się na wyniki głosowania. Po wewnętrznych konsultacjach oraz rozmowach z zaprzyjaźnionymi prawnikami, zdecydowaliśmy się jednak utrzymać wyniki głosowania. Mówiąc kolokwialnie – bierzemy to na klatę.

W związku z tym pragniemy poinformować, że zwycięzcami w konkursie Spider’s Web oraz firmy Nokia zostali Bartplus oraz Łukasz Skotnicki, którzy dostają od nas nowiutkie, lśniące Nokie Lumia 800.

Zwycięzcom gratulujemy. Poniżej prezentacja zwycięskich zdjęć.

Autor: bartplus
Autor: Łukasz Skotnicki

Prosimy zwycięzców o kontakt mailowy.

Dołącz do dyskusji