Nie tylko u nas możesz wygrać Nokię Lumia 800

02.02.2012
Nie tylko u nas możesz wygrać Nokię Lumia 800

Nie tylko u nas możesz wygrać Nokię Lumia 800

Jutro dobiega końca pierwszy etap naszego konkursu “Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800“, w którym do wygrania są dwie sztuki pierwszego smartfonu firmy Nokia z systemem Windows Phone. Jeśli więc wciąż wahacie się czy wziąć udział w konkursie lub też myślicie nad kreacją Waszego zdjęcia, to radzimy zagęszczać ruchy, gdyż czasu jest już coraz mniej. Jutro o północy zamykamy zgłoszenia Waszych zdjęć konkursowych, a w sobotę przedstawimy wybraną przez nas najlepszą dziesiątkę zdjęć, na które będziecie mogli głosować. Dwa zdjęcia z największą liczbą głosów wygrają swoim twórcom nowe Nokie. 

Tych, którym nie odpowiada formuła naszego konkursu, oraz tych, którym u nas się nie powiedzie, lub po prostu tych, którzy chcieliby zwiększyć swoje szanse na zdobycie Nokii Lumia 800, zachęcamy do wzięcia udziału w innych konkursach organizowanych przez firmę Nokia w różnych miejscach polskiego internetu. Jest ich całkiem sporo, więc szans na wygranie smartfonu jest wiele. 

Na specjalnie przygotowanej podstronie, firma Nokia zgrupowała informacje o aktualnie trwających konkursach, w których można wygrać Lumię 800. Naliczyliśmy ich – obok konkursu na Spider’s Web – aż 9.

Więcej o smartfonach Nokia Lumia tutaj: www.lumia.pl

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Dołącz do dyskusji

Advertisement