The Daily kiedyś tylko na iPady, teraz również na Androida

10.01.2012
The Daily kiedyś tylko na iPady, teraz również na Androida

The Daily kiedyś tylko na iPady, teraz również na Androida

Wydawca The Daily, News Corporation, postanowił udostępnić możliwość subskrypcji swojej codziennej gazety również posiadaczom tabletów z Androidem.

The Daily, które ruszyło 2 lutego 2011 roku, było pierwszą gazetą, która ukazywała się tylko i wyłącznie w postaci niedrukowanej, na iPadzie. Przez ten rok wydawnictwo zyskało dużą popularność oraz rzeszę stałych subskrybentów. W tym miesiącu The Daily porzuci swoją iPadową wyłączność, umożliwiając czytanie gazety na tabletach z Androidem, a konkretnie na Galaxy Tabach 10.1. Podobnie jak w przypadku Apple, na Androidzie będzie ona dostępna za pośrednictwem dedykowanej aplikacji a Markecie. Możliwa będzie miesięczna bądź roczna subskrypcja, kosztująca kolejno 3.99 dolary i 39.99 dolarów (z tygodniową darmową wersją trial). Kolejne numery będą udostępniane użytkownikom w formie aktualizacji.

News Corporation, współpracujące przy tej aplikacji we współpracy z Verizon Wireless, zapowiedziało, że również przyszłe Galaxy Taby 10.1 oraz 7.7 dostaną możliwość skorzystania z oferty.

Dołącz do dyskusji