Ruszają największe targi technologiczne na świecie CES 2012 w Las Vegas i Spider’s Web tam będzie

08.01.2012
Ruszają największe targi technologiczne na świecie CES 2012 w Las Vegas i Spider’s Web tam będzie

Ruszają największe targi technologiczne na świecie CES 2012 w Las Vegas i Spider’s Web tam będzie

10 stycznia 2012 r. ruszają największe doroczne na świecie targi branży technologicznej – Consumer Electronic Show 2012 w Las Vegas. Silna, bo aż dwuosobowa ekipa Spider’s Web będzie obecna na targach w Las Vegas i – taką mamy nadzieję – bezpośrednio z miejsca wydarzeń raportować będziemy na temat najciekawszych wydarzeń podczas tego gigantycznego przedsięwzięcia. Ja i Paweł Okopień właśnie jesteśmy w drodze do Stanów Zjednoczonych.

Targi CES to naprawdę wielka impreza, a mając na względzie to, co działo się na nieco mniejszej, ale także wielkiej imprezy MWC w Barcelonie w zeszłym roku, można mieć pewność, że będzie sporo problemów komunikacyjno-organizacyjnych. Mamy nadzieję, że jakoś sobie z nimi poradzimy i Czytelnicy Spider’s Web będą mogli czytać i oglądać nasze relacje. Trzymajcie proszę za nas kciuki i obserwujcie nasz serwis w przyszłym tygodniu.

Tegoroczny CES nie zapowiada się jakoś fenomenalnie – trudno przewidzieć co będzie największym hitem, który mógłby zapoczątkować jakąś nową erę w rozwoju rynku technologicznego. Na razie, przeglądając zapowiedzi producentów, należy się spodziewać przede wszystkim wysypu urządzeń związanych z rynkiem telewizyjnym (Google TV, nowe wielkie telewizory), a także ultrabooków, które Intel wraz z producentami silnie promują w ostatnim czasie. Będą też zapewne premiery nowych tabletów oraz smartfonów, a także prezentacje nowych technologii dla ekranów urządzeń mobilnych.

To mają być największe hity, ale z doświadczenia wiemy, że najciekawiej na takich wielkich imprezach jest poza głównym nurtem zarezerwowanych dla największych producentów. Przemierzając nieskończenie długie korytarze targów można znaleźć prawdziwe perełki innowacyjności, które – taką mamy nadzieję – uda nam się odnaleźć, a następnie Wam zaprezentować.

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało, no i… zapraszamy na Spider’s Web!

Tagi: ,

Dołącz do dyskusji