Readability darmowe dla wszystkich

12.01.2012
Readability darmowe dla wszystkich

Readability darmowe dla wszystkich

Twórcy aplikacji mobilnej i webowej, pozwalającej na transformowanie dowolnych artykułów w konfigurowalny i wygodny widok do czytania, postanowili znieść opłaty, udostępniając Readability za darmo.

Aplikacja jest jak na razie dostępna na wszystkich popularnych przeglądarkach. Jest bardzo prosta w obsłudze i zarazem bardzo przydatna. Istnieje możliwość zdefiniowania 3 skrótów klawiszowych – czytaj teraz, czytaj później i wyślij na Kindle. Po otwarciu widoku czytania otwierają się również opcje edycji widoku. Na stronie internetowej programu widnieje informacja o uruchomieniu w niedalekiej przyszłości aplikacji na iOS (iPhone’y i iPady).

Właściciele Readability poinformowali na swoim blogu, że od teraz wszystkie wersje aplikacji na komputery i urządzenia mobilne będą darmowe. Darmowe konta nie będą w żadnym stopniu ograniczone względem wcześniejszych płatnych kont. Twórcy poinformowali również, że są zadowoleni z uzbieranej z płatnych kont kwoty, użytkownicy jednak nadal mogą wspierać finansowo dalszy rozwój Readability poprzez subskrypcję. Otwartość aplikacji ma również wpłynąć na wzrost wykorzystania jej API przez inne partnerskie aplikacje.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement