Świetne nowe rozszerzenia Chrome’a dla Google+ oraz Readera!

03.11.2011
Świetne nowe rozszerzenia Chrome’a dla Google+ oraz Readera!

Świetne nowe rozszerzenia Chrome’a dla Google+ oraz Readera!

Dwa świetne rozszerzenia dla przeglądarki Chrome udostępnił Google, które bardzo umilają korzystanie z dwóch świetnych usług Google’a – Readera oraz Google+. 

Szczególnie rozszerzenie do czytnika RSS Google’a robi wrażenie po niezbyt przyjemnej (żeby nie powiedzieć, że nieprzyjemnej) ostatniej aktualizacji Google Readera. Teraz z poziomu ikonki przy pasku adresu w przeglądarce Chrome można w bardzo przyjemny dla oka zapoznać się z najnowszymi informacjami. Szkoda tylko, że klik w link przenosi do strony źródłowej, a nie do wyeksportowanego tekstu…, ale i tak jest nieźle, szczególnie wtedy gdy chcemy zobaczyć tylko nagłówki najnowszych informacji.

Rozszerzenie z notyfikacjami z serwisu Google+ również jest bardzo przydatne, szczególnie wtedy, gdy nie mamy aktywnej karty z jedną z usług konta Google, gdzie takie notyfikacja się pojawiają. Teraz z każdego poziomu pracy w przeglądarce Chrome można śledzić co się dzieje w serwisie społecznościowym Google’a.

W zasadzie to mam już komplet tego, o czym chciałbym, żeby mnie Google informował: Gmail, Google+, Reader i Analytics. Dobrze to wygląda.

* informację o nowych rozszerzeniach Google’a znalazłem na… Google+ Pawła.

Dołącz do dyskusji

Advertisement