Milion odsłon Spider’s Web miesięcznie!

18.11.2011
Milion odsłon Spider’s Web miesięcznie!

Milion odsłon Spider’s Web miesięcznie!

Historyczna chwila dla Spider’s Web! W dniu dzisiejszym po raz pierwszy w historii liczba odsłon stron naszego serwisu przekroczyła okrągły milion w jednym miesiącu. Aktualnie mamy ok. 210 wpisów w miesiącu (licząc zarówno wpisy z głównego grzbietu SW, jak i mini bloga), więc średnia odsłon na jeden wpis wynosi ponad 4,7 tys. odsłon. Całkiem przyjemna to liczba!

Cieszy mnie niezwykle fakt, że w ciągu zaledwie niecałych 4 miesięcy udało nam się podwoić liczbę odsłon Spider’s Web. 29 lipca 2011 r. raportowaliśmy na temat 500 tys. odsłon w miesiącu. Mam nadzieję (a w zasadzie jestem pewien), że uda nam się utrzymać podobną dynamikę w najbliższych miesiącach. I obiecuję, że sporo się będzie u nas działo w najbliższych tygodniach.

Spider’s Web powstał 27 kwietnia 2010 r. po przekształceniu się z mojego prywatnego bloga przemekspider.com, którego w szczytowym końcowym okresie czytało 25 tys. osób. Aktualnie w szybkim tempie zbliżamy się do bariery 200 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.

Dziękuję wszystkim blogerom Spider’s Web – tym aktualnym, jak i tym byłym – za ciężką pracę na rzecz rozwoju naszego medium. Największe wyrazy uznania i szacunku za świetną robotę kieruję pod adresem Ewy Lalik, która doskonale się sprawdza jako redaktor prowadzący Spider’s Web, poświęcając naszemu serwisowi naprawdę bardzo wiele swojej energii i czasu. 

Dziękuję również Wam – drodzy Czytelnicy za to, że nas czytacie i komentujecie nasze teksty. Zaproście znajomych na Spider’s Web. Będzie jeszcze fajniej!

Tagi:

Dołącz do dyskusji