Napisz 5 aplikacji i odbierz smartfona z WP7 – ciekawa akcja

09.11.2011
Napisz 5 aplikacji i odbierz smartfona z WP7 – ciekawa akcja

Napisz 5 aplikacji i odbierz smartfona z WP7 – ciekawa akcja

Portale CodeGuru.pl i WSS.pl przygotowały ciekawą akcję, a w której można otrzymać smartfona z Windows Phone 7. Trzeba stworzyć 5 aplikacji na WP7 które wykorzystują co najmniej 2 funkcje systemu – żyroskop, akcelerometr, mikrofon, alarm lub “przypominajki”, dotykowy interfejs do interakcji z użytkownikiem czy Live Tiles, czyli kafelki. Nie ma ograniczeń tematycznych lub modelu biznesowego – mogą to być aplikacje płatne jak i darmowe.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest zarejestrowanie się w Geek Club tutaj lub tutaj, a regulamin dostępny jest tu. Akcja trwa od początku listopada do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów.

To kolejna akcja mająca zachęcić deweloperów do pisania ciekawych aplikacji. Równolegle odbywa się na przykład zorganizowana przez Samsunga Bada Cup 2, w której można wygrać też nagrody pieniężne dzięki stworzeniu aplikacji na bada OS. Każda taka inicjatywa jest ważna dla małych i dopiero rozwijających się systemów, pod warunkiem, że sam konkurs stawia ja jakość i innowacyjność aplikacji.

Dołącz do dyskusji