RIM wynagradza użytkownikom awarię zestawem darmowych aplikacji

17.10.2011
RIM wynagradza użytkownikom awarię zestawem darmowych aplikacji

RIM wynagradza użytkownikom awarię zestawem darmowych aplikacji

Po usunięciu trzydniowej awarii, która dotknęła znakomitą część użytkowników BlackBerry na całym świecie, Research In Motion postanowił zaproponować im “drobną” rekompensatę za poniesione szkody. Coś dla siebie znajdą zarówno użytkownicy prywatni, jak i korporacje korzystające z rozwiązań oferowanych przez producenta BlackBerry.

W pierwszym przypadku, już od najbliższej środy (19.10.2011) rozpocznie się akcja promocyjna, w ramach której wybrane aplikacje z BlackBerry AppWorld zostaną przecenione do 0$. Łącznie wartość aplikacji, które będzie mógł pobrać każdy użytkownik wyniesie ponad 100$, a w skład pakietu wejdą m.in. tytuły takie jak SIMS 3, Bejeweled, N.O.V.A., Texas Hold’em Poker 2, Photo Editor Ultimate, iSpeech Translator Pro czy Shazam Encore. Kolejne tytuły mają być ujawniane z biegiem czasu.

Dodatkowa rekompensata przewidziana została również dla użytkowników korporacyjnych, którzy otrzymają dostęp do miesięcznego bezpłatnego pełnego wsparcia technicznego, niezależnie od tego czy wcześniej zdecydowali się już na takie rozwiązanie (w tym przypadku czas umowy zostanie wydłużony o miesiąc) czy nigdy z niego nie korzystali.

Propozycja wydaje się być nawet więcej niż uczciwa i bez wątpienia osłodzi nieco wspomnienia z ostatnich dni, ale miejmy nadzieję, że RIM nie będzie już miał w najbliższym czasie podobnych okazji do rozdawania tego typu podarunków.

 

Dołącz do dyskusji