Witam na Spider’s Web!

22.09.2011
Witam na Spider’s Web!

Witam na Spider’s Web!

Początkowo plan był zupełnie inny – miałem zostać geologiem, a technologie mobilne w formie telefonów, smartfonów, laptopów czy (od niedawna) tabletów miały pozostać dodatkiem, ułatwiającym (lub utrudniającym) życie. Z miesiąca na miesiąc okazywało się jednak, że coraz mniej łączyło mnie z wybraną przeze mnie dziedziną nauki, a coraz więcej z tym, co miało być wyłącznie hobby. Po kilkudziesięciu miesiącach praktykowania, moje starania przyniosły wreszcie rezultat (choć inny od założonego kilka lat temu) – mogę powiedzieć „Witajcie” wszystkim czytelnikom Spider’s Web.

Tym razem będzie to jednak inne „Witajcie” niż do tej pory – do dziś mogliście zobaczyć mnie głównie w komentarzach pod artykułami, gdzie starałem przemycić się moją własną opinię na opisywane tematy oraz pokazać wszystkim, że BlackBerry nie jest wcale takie okropne, że nie kupi go (przynajmniej na razie) Microsoft, Apple czy Google i istnieje w dalszym ciągu grupa osób na świecie, którym oferowane przez RIM rozwiązania odpowiadają. W pewnym momencie zdobyłem jednak chyba zbyt dużo „Lubię to” przy swoich komentarzach, dzięki czemu przyszła pora na kolejny krok – od teraz to ja postaram się od czasu do czasu narzucić temat i zaprezentować własny punkt widzenia, skłaniając Was – miejmy nadzieję – do kreatywnej dyskusji.

Wbrew pozorom nie będę jednak pisał wyłącznie o BlackBerry, bo moje techniczne ADHD nakazuje mi bez przerwy zmieniać telefony, tablety i komputery, zaznajamiając (i zaprzyjaźniając) się przy okazji z różnymi systemami operacyjnymi i produktami różnych firm. Możecie więc liczyć z mojej strony na (oprócz artykułów) kilka szczegółowych testów, recenzji… dosłownie wszystkiego co wpadnie mi w ręce.

Tagi:

Dołącz do dyskusji