Spider’s Web na IFA 2011: Czy HTC znajdzie się wkrótce w potrzasku?

05.09.2011
Spider’s Web na IFA 2011: Czy HTC znajdzie się wkrótce w potrzasku?

Spider’s Web na IFA 2011: Czy HTC znajdzie się wkrótce w potrzasku?

Mimo że HTC swoje dwa najnowsze telefony zaprezentował 1 września w Londynie, to już dzień później były one wystawione na niewielkim stoisku tego tajwańskiego producenta na targach IFA w Berlinie.

Nowe telefony charakteryzuje przede wszystkim Windows Phone 7.5, czyli popularna i długo oczekiwana wersja Mango. HTC Radar oraz Titan to produkty odpowiednio z średniej i wyższej klasy smartfonów. Pierwszy oferuje wyświetlacz 3,8 cala, drugi jest większy o 0,9 cala. To pierwsze od 9 miesięcy modele tego producenta z systemem od Microsoftu.

Przez ostatnie dwa lata w portfolio producenta dominowały telefony z Androidem i nie oszukujmy się – zapewne w kolejnych miesiącach doczekamy się następnych nowości właśnie z tym systemem. Na razie to Microsoft pragnął wreszcie nowych urządzeń z Mango, na których mógłby zaprezentować swój system. Premiery pierwszych Nokii z WP7.5 wciąż wyczekujemy. Sytuacja może się jednak znacząco zmienić, gdy Google zacznie faworyzować Motorolę, a Microsoft Nokię. Wtedy HTC pozostanie troszeczkę na lodzie.

Na razie zostały zaprezentowane dwa ciekawe modele z bardzo świeżym system operacyjnym. Premiera rynkowa w październiku.

paweloko

Dołącz do dyskusji