Nowe GG nadchodzi – a jak o tym informuje GG Network? Małe mistrzostwo świata!

29.07.2011
Nowe GG nadchodzi – a jak o tym informuje GG Network? Małe mistrzostwo świata!

Nowe GG nadchodzi – a jak o tym informuje GG Network? Małe mistrzostwo świata!

Nie jestem do końca przekonany, czy rzeczywiście to ‘nie inspirowane’ odkrycie, ale należy oddać cześć naszym kolegom z Chip.pl, że wyniuchali jako pierwsi o co chodzi z akcją wysyłania pozdrowień przez Jarka Rybusa z GG Network S.A. do większości redakcji mediów branżowych.

Sprawa wyglądała tak – pewnego dnia zgłosił się do mnie Jarek Rybus z pytaniem jaki rozmiar koszulki noszę. Odpowiedziałem pytając jednocześnie o co chodzi. Jarek odpowiedział, że wysyłają małe ‘gifty’. I rzeczywiście koszulka wraz ze smyczą Gadu-Gadu oraz ręcznie napisanymi pozdrowieniami na kartce papieru od Jarka przyszły. Rzuciłem okiem na całość… i tyle. Koszulka poszła do szafy, smycz wylądowała jako zabawka u Moich Chłopaków, a kartka od Jarka – Jarku, sorry – w koszu.

Okazuje się, że był to wielki błąd, bo na tej niewinnej kartce papieru Jarek ukrył wiadomość, że ‘nowe GG nadchodzi’. Sprawę odkrył dziś Chip.pl, więc po szczegóły odsyłamy do źródła spektakularnego odkrycia.

Akcja GG naprawdę godna podziwu.. To musiało kiedyś wyjść na jaw i buzz, na który pewnie marketer liczył musiał wybuchnąć. A jakby ktoś jednak nie odkrył…, to i tak by się to komuś szepnęło (nie, Jarku?)

Tak czy siak – trzeba przyznać, że pomysł na promocję nowego przyszłego Gadu-Gadu GG Network miało genialny! Oby produkt był równie dobry!

Dołącz do dyskusji