Dość papierowych rachunków – ciekawa akcja, którą Spider’s Web obejmuje patronem medialnym

08.07.2011
Dość papierowych rachunków – ciekawa akcja, którą Spider’s Web obejmuje patronem medialnym

Dość papierowych rachunków – ciekawa akcja, którą Spider’s Web obejmuje patronem medialnym

Spider’s Web objął patronatem medialnym ciekawą inicjatywę – „Dość papierowych rachunków. Chcę płacić bezpiecznie” promującej nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie w zakresie dostarczania i płatności za rachunki: system EBPP (ang. Electronic Bill Presentment and Payment). System ten pozwala na przekazywanie rachunków bezpośrednio na internetowe konto bankowe klienta oraz daje możliwość płatności za nie „jednym kliknięciem”.

Kampania prowadzona jest przez Fundację Komunikacja 2.0, która zajmuje się edukacją w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii komunikacyjnych w biznesie.

Aktualnie trwa konkurs „Kliknij w skrytkę i ustrzel iPada”, który jest elementem kampanii. Fani „Dość papierowych rachunków” na Facebooku są zachęcani w aplikacji konkursowej pod zakładką „Kliknij skrytkę i ustrzel iPada”(http://tnij.com/KliknijSkrytkeIWygrajiPada) do „zamieniania” rachunków papierowych na e-rachunki, które są następnie „przesyłane” na konto bankowe. Codziennie jeden papierowy rachunek zostaje ukryty przez organizatora konkursu w skrytce pocztowej. Wystarczy, że jeden fan kliknie danego dnia właściwą skrytkę najszybciej po godzinie wskazanej przez organizatora, a rachunek papierowy zamienia się w e-rachunek na koncie bankowym. Na najszybszych fanów czekają atrakcyjne nagrody: iPad 2, gry Wiedźmin 2 i lampki diodowe na USB.

FB fanpage: http://www.facebook.com/doscpapierowychrachunkow

Adres aplikacji konkursowej: http://tnij.com/KliknijSkrytkeIWygrajiPada

Strona www:

Strona www Fundacji Komunikacja 2.0 : http://www.komunikacja20.org/

Dołącz do dyskusji

Advertisement