9 sekund nowych urządzeń HP z webOS

07.02.2011
9 sekund nowych urządzeń HP z webOS

9 sekund nowych urządzeń HP z webOS

Powoli trudno nadążyć ze wszystkimi teaserami nowych urządzeń mobilnych od czołowych producentów technologii użytkowej na świecie. Wszyscy wzniecają podniecenie w podobny sposób – w opozycji do Apple’a i jego produktów. Jedni parafrazują słynną reklamę Apple’a “1984”, inni parafrazują słynny slogan Apple’a “Think Different”. Takie czasy.

W środę HP zaprezentuje nowe urządzenia z przejętym od Palma systemem webOS. Zapewne nowy smartfon i nowy tablet. Skąd to wiemy? Z pięknej strony odliczającej czas do konferencji, na której “przyszłość ma być ogłoszona?”. Przy okazji pojawia się dziewięcio-sekundowy materiał, na którym prężą muskuły kształty nowych urządzeń.

Długo HP kazał czekać na pierwsze efekty pracy po przejęciu Palma w kwietniu 2010 r. Jesteśmy bardziej niż ciekawi co zaprezentuje największy sprzedawca komputerów PC na świecie w kategorii tabletów. Czy uda mu się przygotować produkt, który rozpali wyobraźnie klientów tak mocno jak produkt Apple’a?

Przejęty od Palma system, chyba jedyny obok iOS, chwalony był za to, że był “cool”. Teraz czekamy na finalny produkt HP.

Tagi: , ,

Dołącz do dyskusji