Na drugie urodziny iPhone’a napraw go za darmo

23.06.2009
Na drugie urodziny iPhone’a napraw go za darmo

Na drugie urodziny iPhone’a napraw go za darmo

Jakub Żukowski podesłał informację o promocji organizowanej przez serwis MacLife z okazji drugich urodzin iPhone’a, które wypadają 29 czerwca 2009 r.

“29 czerwca 2007 r., firma Apple wypuściła na rynek iPhone’a – telefon, w którym zrezygnowano z klawiatury na rzecz 3,5 calowego dotykowego ekranu z technologią mutli-touch. W najbliższy poniedziałek, minie dwa lata od tego wydarzenia. Z tej okazji, MacLife – serwis pogwarancyjny Apple – urządza promocję pod nazwą “iPhone – urodzinowa promocja!”. Tego dnia, naprawy programowe będą bezpłatne, natomiast sprzętowe objęte będą 50% rabatem!

Promocją objęte są wszystkie modele – zarówno pierwszej, drugiej jak i trzeciej generacji – dostarczone lub wysłane (obowiązuje data nadania) do siedziby MacLife 29 czerwca 2009 roku. Z powodu przewidywanego dużego zainteresowania promocją, szacowany czas napraw sprzętowych w zależności od rodzaju wykrytej usterki, może wynieść do kilku dni roboczych.

Więcej informacji na stronie: http://maclife.pl/iphone-urodzinowa-promocja

Tyle oficjalne info. Zainteresowanych odsyłam na strony MacLife – tam wszystkie szczegóły promocji.

Tak się zabawnie składa, że sam mam aktualnie problem z moim iPhone’m 3G. Uważni czytelnicy bloga Spider’s Web pamiętać będą, że w połowie kwietnia nabyłem nowy, lśniący model 3G. Z żalem rozstawałem się z moim iPhone’m pierwszej generacji, który pamiętał czasy oprogramowania 1.1 (tak, wiem, to prehistoria). Od początku coś mi w 3G nie pasowało: “Czarny, 16GB – niby fajny, lepiej leży w łapce, ale… jakoś mniej w nim magii niż w tym poprzednim.” – tak pisałem 17 kwietnia.

Niecałe dwa miesiące później iPhone 3G pękł. Po prostu nabrzmiał i pękła mu obudowa. Okazało się, że bateria, która powinna mieć około pół centymetra grubości nagle przytyła do około 2 cm. Serwisant powiedział mi, że czegoś takiego jeszcze nie widział (choć widział już wiele iPhone’ów po różnych przejściach). Co najśmieszniejsze iPhone działał bez zarzutu, a bateria wytrzymywała ok. 12 – 15 godzin dość intensywnej pracy.

iPhone’a oddałem wczoraj popołudniu. Do odbioru w ten czwartek. Ma mieć nową baterię oraz obudowę. Zastępczo używam telefonu Nokia 5000, który dostałem od Gadu-Gadu Air. Czuję się jakby mi rękę odjęto?

A tak wygląda bateria iPhone’a 3G, której się “nieco” przytyło:

Dołącz do dyskusji