Skowronek wreszcie na papierze

05.05.2009
Skowronek wreszcie na papierze

Skowronek wreszcie na papierze

Po wielu bojach udało się w końcu Bartkowi Skowronkowi, autorowi bloga Fotogenia wydać swoją książkę “Inaczej niż w raju” na papierze. Dobra to wiadomość bo i dzieło naprawdę wyjątkowe, a i papier ma wciąż swoją magię.

Najpierw był e-book, później (i zdaje się aż do teraz) oczekiwanie na debiut w AppStore, potem rezygnacja, aż w końcu jednak fizyczny wydruk. Warto mieć szczególnie ten ostatni rodzaj wydania, ponieważ z doświadczenia wiem (a czytam sporo), że to właśnie do druku wraca się częściej. A że warto wracać do “Inaczej niż w raju”, to nikogo, kto regularnie czyta Fotogenię nie trzeba przekonywać.

To że pierwszy nakład się sprzeda, nie mam żadnej wątpliwości. Warto jednak postarać się promować “Inaczej niż w raju” poza “środowiskiem makowym” w Polsce, bo Apple to raczej punkt wyjściowy dla Bartka Skowronka w opisie ponowoczesnej rzeczywistości nowych technologii. Mówmy więc o książce gdzie tylko się da i odsyłajmy do Bartka. Im więcej osób nią zainteresujemy, tym więcej nas będzie do dyskusji o fenomenie Apple i nie tylko.

Tagi:

Dołącz do dyskusji

Advertisement