mAllegro bez echa

01.07.2008
mAllegro bez echa

mAllegro bez echa

Allegro w końcu dostrzegło rynek mobilnych internautów i zaprezentowało pierwszą wersję testową swojego mobilnego serwisu mobileAllegro, mobilneAllegro, mAllegro (oczywiście nie zadbano wcześniej o domenę i nie jest ona własnością Allegro). Aby z niej skorzystać wystarczy połączyć się ze stroną www.allegro.pl za pośrednictwem urządzenia mobilnego (czytaj telefonu, który nadaje i odbiera w GPRS). Informacja jaka ukazała się 4 dni po starcie mAllegro:

“Informujemy, że na stronie głównej mAllegro udostępniliśmy link Pełna wersja serwisu. Umożliwia on korzystanie przy pomocy telefonu komórkowego z klasycznej wersji Allegro. Uproszczona wersja mobilna jest uruchamiana domyślnie po połączeniu z witryną.”

Wygląda na to, że użytkownicy nie bardzo chcą korzystać z ograniczonego funkcjonalnie mAllegro i wolą zapłacić więcej za pobrane dane, a mieć dostęp do wszystkich opcji platformy aukcyjnej. Czas więc, aby programiści Allegro zabrali się do pracy i przygotowali na prawdę dobre mobilne Allegro, bo sam pomysł jest ciekawy, tylko brakuje mu wykończenia.

Dołącz do dyskusji