RCKiK – pomóż innym przeżyć…

16.06.2008
RCKiK – pomóż innym przeżyć…

RCKiK – pomóż innym przeżyć…

czyli oddaj swoją krew na ratowanie innych
Jak co kilka miesięcy, tak i dzisiaj pojawiłem się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Na ulicę Saską 63/75 w Warszawie sprowadziło mnie przekonanie, że mogę pomóc innym ludziom przeżyć, gdy są w trudnych sytuacjach.
Oddałem już ponad 7 litrów krwi. Nie jest to dużo, ale im więcej osób zdecyduje się na taką pomoc, tym dotrze ona do wielu więcej ludzi. Nie chwalę się też tym, że pomagam – agituję za przyłączeniem się do ruchu krewniaków

APEL DO SPOŁECZEŃSTWA

W związku z występującymi w chwili obecnej drastycznymi brakami krwi grup minusowych Regionalne Centrum Krwiolecznictwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zwraca się z gorącą prośbą do mieszkańców Warszawy i woj. mazowieckiego o oddawanie krwi. Szczególnie osoby, które posiadają grupę krwi Rh (-).
Powiedz o tym bliskim oraz znajomym. Zachęć Ich, aby również zgłosili się do nas i oddali krew potrzebującym.

TERAZ WŁAŚNIE MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!!!

Wszystkie zdrowe osoby w wieku 18 ? 65 lat legitymujące się dokumentem tożsamości ze zdjęciem, po spożyciu lekkostrawnego posiłku, które zechcą odpowiedzieć na nasz apel, zapraszamy do siedziby Centrum Krwiodawstwa przy ul. Saskiej 63/75, pon ? pt. 7.00 ? 17.00, w soboty 7.00 ? 14.00 oraz do naszych Oddziałów Terenowych na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Informacje dotyczące adresu i godzin można uzyskać tel. 022 514 60 00 lub na stronie www.rckik-warszawa.com.pl.
Zapraszamy również do oddania krwi w czasie akcji wyjazdowych ? terminy i miejsca widoczne są na stronie internetowej.

W imieniu oczekujących na pomoc chorych wszystkim Dawcom serdecznie dziękujemy.

Dołącz do dyskusji