Powolna śmierć portalu nasza-klasa.pl

26.04.2008
Powolna śmierć portalu nasza-klasa.pl

Powolna śmierć portalu nasza-klasa.pl

Od dobrych kilku, lub nawet kilkunastu tygodni w funkcjonalności najpopularniejszego polskiego portalu społecznościowego nie widać żadnych zmian. O ile w Facebook, czy MySpace co chwile publikowane są ciekawe dla użytkowników nowości, o tyle w polskim odpowiedniku zupełnie ich brak. No chyba, że spojrzymy na reklamy, które są bardziej sprofilowane np. kobieta po 50 dostanie na stronie swojego profilu reklamę kremu, a 25 mężczyzna samochodu lub lokaty bankowej. Problem jednak w tym, że to przynosi bardzo małe korzyści użytkownikom, a duże jedynie właścicielom portalu. Dodatkowo warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu trzeba było płacić, za przesyłanie większej liczby zdjęć niż określona przez pracowników portalu – mam nadzieję, że problem ten już nie funkcjonuje, bo w czasach obecnego internetu to raczej kompromitacja.
“Profil Europejskiego Instytutu Technologicznego (EIT) powstał w portalu społecznościowym nasza-klasa.pl. Jest to nowy pomysł władz Wrocławia na promocję starań miasta o ulokowanie w nim EIT.” – podają WirtualneMedia. Chyba można śmiało stwierdzić, że tonący brzytwy się chwyta…
Dlatego może śmiało, ale stwierdzam: Jeśli właściciele portalu nie wprowadzą jakiś nowych i ciekawych funkcji portal w najbliższym czasie umrze śmiercią naturalną.

Dołącz do dyskusji

Advertisement