Nowe oblicze Greya to trzecia część erotycznej trylogii, która podbiła serca kobiet z niemal całego świata. Chociaż film trafi na ekrany kin dopiero w 2018 roku, już teraz możemy zobaczyć jego pierwszy zwiastun.

Nowe oblicze Greya przedstawia kulminacyjny moment w życiu bohaterów. Młoda Anastasia, z którą ma się utożsamiać każda fanka serii oraz nieprzyzwoicie bogaty Christian, który symbolizuje ich nierealne oczekiwania, biorą ślub. Nowożeńcy ruszają w podróż poślubną, ale jak zwykle nic nie jest tak proste i oczywiste, jak chciałaby główna bohaterka.

Nowe oblicze Greya wprowadza elementy akcji oraz – jak przystało na serię – muśnięcie erotyki BDSM.

Na pierwszym zwiastunie promującym film możemy zobaczyć broń, pościgi, a nawet główną bohaterkę w sytuacji zagrożenia życia. Ekranizacja banalnych książek napisanych w naprawdę kiepskim stylu ma trzymać w napięciu, jednocześnie stanowiąc zwieńczenie serii o nieprawdopodobnej popularności.

Nowe oblicze Greya będzie miało swoją premierę w lutym 2018 roku.

Universal Pictures celuje tym samym w przyszłoroczne Walentynki, licząc na miliony par, którym zabraknie pomysłu na ciekawe uczczenie święta zakochanych. Nie ulega wątpliwości, że Nowe oblicze Greya przyniesie gigantyczne zyski, przynajmniej kilkukrotnie przekraczające koszty produkcji oraz promocji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Chciałem zrozumieć fenomen „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Sięgnąłem po audiobook i… wynudziłem się na śmierć

Chcę być na bieżąco z popkulturowymi fenomenami mediów masowych. Kiedy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” zostało światowym bestsellerem, obiecałem sobie – kiedyś dowiem się, co jest niesamowitego w tych poplamionych kleistą mazią kartach książki. Kalendarz mam jednak napięty na tyle, że nie widziałem nawet filmu. Zdecydowałem się więc na rozwiązanie optymalne – audiobook, którego będę słuchał w … Continued

Audiobooki 24.03.2015

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...