Poznaliśmy tożsamość Agenta

News/TV 16.05.2017
Poznaliśmy tożsamość Agenta

Druga część programu Agent – Gwiazdy dobiegła końca. W finale wystąpiło trzech uczestników Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret. W trójkę walczyli o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jedno z nich okazało się być Agentem.

Kto jest Agentem? Przez kilkanaście tygodni próbowaliśmy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Przyznam, że do ostatniego momentu, choć pokusiłam się o pewien strzał, nie byłam pewna, czy mam rację. W dzisiejszym odcinku poznaliśmy tożsamość osoby, która w kolejnych zadaniach psuła innym uczestnikom szyki i doprowadzała poniekąd do ich eliminacji.

Agent – Gwiazdy 2: kto jest Agentem?

W ubiegłym roku mieliśmy Huberta Urbańskiego, a w tym mamy… Odetę Moro. Tak, to właśnie ona okazała się być Agentem w najnowszej części reality-show. Zaskoczeni?

To właśnie Odetę Moro obstawiałam kilka tygodni temu, ale cały czas miałam wątpliwości. W dzisiejszym odcinku dowiedzieliśmy, w jaki sposób nasz Agent odwracał uwagę pozostałych uczestników od siebie i jak utrudniał im zadania.

Dowody na to, że Odeta Moro jest Agentem?

Jest ich wiele: zagadywanie innych, uniemożliwianie notowania uczestnikom, robienie złych notatek, mijanie się z prawdą, wpływanie na to, kto z kim jest w grupie w określonym zadaniu.

Program wygrała Daria Ładocha.

Jestem pewna, że TVN łatwo nie odpuści tej serii. Druga część powstała ze względu na zadowalającą oglądalność debiutu programu Agent  – Gwiazdy na antenie stacji. Znany format, który ekscytował lata temu ze sławnymi (mniej lub bardziej) twarzami zrobił swoje. Agent to jedno z tych show, które oglądam bez większego poczucia zażenowania. To prosta, nieskomplikowana rozrywka, zdarza się, że całkiem zabawna z różnych powodów. Jeśli trzecia część powstanie, pewnie będę ją oglądać.

Choć mam cichą nadzieję, że nikt nie zrobi z tego powtórki z Tańca z gwiazdami.

Finałowy odcinek obejrzycie w TVN Player.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...