Światowa premiera świetnie zapowiadającego się Ghost in the Shell ze Scarlett Johannson będzie miała miejsce już 31 marca! Z tej okazji za muzyczny remiks do zwiastuna wziął się sam Steve Aoki.

Steve Aoki to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na całym świecie. Amerykanin nie zna takiego terminu jak spokój czy odpoczynek. Aoki daje średnio 250 (!!!) koncertów rocznie. Nie tylko w Stanach, ale na całym globie. Na jego pierwszej solowej płycie pojawiły się takie sławy jak LMFAO, Kid Cudi, will.i.am oraz Lil Jon. To wystarczyło, aby otrzymać nominację do Grammy.

Poza koncertami, Steve Aoki angażuje się również w masę projektów. Również takich dla graczy. Przykładowo fani Dragon Ball Xenoverse 2 mogli spotkać jego awatara na serwerach gry i poprosić o włączenie unikalnych kawałków muzycznych, skomponowanych specjalnie na potrzeby mangowej bijatyki z elementami MMO oraz RPG.

Teraz Steve Aoki bierze udział w promocji filmu Ghost in the Shell.

Jego doświadczenie w tworzeniu muzyki elektronicznej świetnie komponuje się z futurystycznym klimatem samego filmu. Pewnie z tego powodu światowej klasy DJ został poproszony o wykonanie remiksu na potrzeby najnowszego zwiastuna Ghost in the Shell. Niestety, co łatwo przewidzieć, kawałek nie podoba się ortodoksyjnym fanom GitS.

Jest szybko. Jest intensywnie. Jest dynamicznie. Przy okazji materiał reklamowy pokazuje kilka nowych, nieziemsko efektownych sekwencji walki. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Ghost in the Shell w kinie. Najnowszy trailer jedynie podkręca atmosferę.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najbardziej niepotrzebne nowe wersje filmów [TOP 8]

Hollywood i popkultura w ogóle zbudowane są na powtórzeniach. Nie ma w tym nic złego. W twórczym recyklingu znanych już motywów również. Niestety ostatnio coraz bardziej nasila się fala nic nie wnoszących i w zasadzie niepotrzebnych remake’ów oraz aktorskich wersji znanych bajek. I choć trafiają się wyjątki (aktorska Księga Dżungli z 2016 roku to prawdziwy … Continued

Top/Film 31.05.2017

Dołącz do dyskusji (8)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...