Gwiezdne wojny: Przebudzenie Gonka. Nowa nadzieja dla starego droida w uroczym fanowskim wideo

Film 02.01.2017
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Gonka. Nowa nadzieja dla starego droida w uroczym fanowskim wideo

W kinach „Łotr 1.”, ciągle też czekamy na pierwszy teaser epizodu VIII – „Gwiezdne wojny” ponownie rządzą w kinach. W sieci pojawił się też kolejny już fanowski film krótkometrażowy, tym razem skupiający się na droidach Gonku oraz BB-8.

Gonk to prawdziwy weteran, jako że pojawił się po raz pierwszy w „Nowej Nadziei” w 1977 roku. Przypomina połączenie plastikowego kosza na śmieci (bez urazy) z bankomatem.

gonk_droid

Z kolei BB-8 to najmłodsze dziecko serii, które swój debiut miało w „Przebudzeniu Mocy” i od razu zyskało sobie uwielbienie milionów fanów i nie tylko.

W filmiku stworzonym przez Banana-Dragon Productions zostawiamy rycerzy Jedi oraz Sithów, po to by przyjrzeć się losom tych dwóch droidów z różnych pokoleń.

„BB-8: Gonk droid awakens” z empatią i delikatnym humorem przedstawia nam początek przyjaźni dwóch robotów, którzy poznali się na planie „Przebudzenia Mocy”. Gonk, stary i zapomniany przez czas, został porzucony przy drodze. Ale przypadkiem trafił na niego BB-8, który zabrał go na plan siódmego epizodu „Gwiezdnych wojen”, a tam twórcy postanowili ponownie zatrudnić go do roli w filmie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...