Alien: Covenant na pierwszym zwiastunie! Szykuje się stary, dobry Obcy

Film 25.12.2016
Alien: Covenant na pierwszym zwiastunie! Szykuje się stary, dobry Obcy

Co za przyjemny prezent na święta. Do sieci trafił pierwszy zwiastun Alien: Covenant – nowego filmu Ridleya Scotta.

To jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów 2017 roku! Po rozczarowującym Prometeuszu Ridley Scott zadeklarował, że wraca do korzeni. Mamy dostać starego, dobrego Obcego, pełnego klaustrofobicznych ujęć kamery.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun Alien: Covenant.

Film wygląda… zadziwiająco podobnie do Prometeusza. Przynajmniej w pierwszej fazie, gdy załoga tytułowego USS Covenant ląduje na tajemniczej, niezbadanej planecie, po czym podejmuje się eksploracji.

Następnie tonacja Alien: Covenant ma ulec drastycznej zmianie. Gwiazdą produkcji zostanie tytułowy Obcy, którego genezę będziemy podziwiać w filmie. Kosmiczny drapieżnik rozpocznie polowanie na załogę USS Covenant, która spróbuje przeżyć asymetryczną walkę o przetrwanie.

Do Alien: Covenant powróci mój ulubiony droid David. Ridley Scott nawiązuje do wcześniejszych odsłon serii, stawiając na silną główną rolę kobiecą. Plotki mówią o tym, że główna bohaterka Alien: Covenant to nikt inny jak matka Ripley!

Teksty, które musisz przeczytać:

Największe kinowe porażki lata 2017

Wakacje to najgorętszy okres w światowych kinach i to nie tylko ze względu na aurę pogodową. To właśnie na czas wakacji wytwórnie szykują swoje największe przeboje. Niestety wiele z nich odnosi sromotne porażki finansowe i artystyczne. Oto te największe z 2017 roku.

Artykuł/Film 12.08.2017

Dołącz do dyskusji (12)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...