Takie reklamy na święta to ja rozumiem – filmowa mini perełka Wesa Andersona dla H&M

YouTube 28.11.2016
Takie reklamy na święta to ja rozumiem – filmowa mini perełka Wesa Andersona dla H&M

Święta to czas znienawidzonych przeze mnie Last Christmas oraz reklam z choinkami i Mikołajem. Ale raz na jakiś czas pojawia się światełko w tunelu, tak jak w przypadku krótkometrażowego filmu, który Wes Anderson nakręcił dla sieci H&M.

Short nosi tytuł „Come Together”, a główną rolę gra w nim Adrien Brody. Brody wciela się w konduktora pociągu, który ze względu na srogie warunki pogodowe został opóźniony o ponad 11 godzin (ciekawe czy reżyser zbierał inspiracje dla tego filmu jeżdżąc polskimi kolejami).

Całość utrzymana jest w charakterystycznym, nieco bajkowym, stylu z jakiego słynie twórca „Grand Budapest Hotel”.

Tym samym H&M dołącza do grona firm, które stawiają na niestandardowe przekazy reklamowe i dzięki bogu. Problem z większością działań marketingowych polega na tym, że ludzie za nimi stojący nie wierzą zanadto w ludzką inteligencję, do tego dochodzi brak wyobraźni i kurczowe trzymanie się wytartych schematów. Oby jak najwięcej tego typu projektów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Tak wyglądałby film o X-Menach, gdyby zrobił go Wes Anderson

Gdybanie na temat tego, jak jakieś dzieło prezentowałoby się w kompletnie innej stylistyce to całkiem niezła zabawa.  Zapewne niewielu z was pytanie o to, jak wyglądałby film o X-Menach w reżyserii Wesa Andersona spędza sen z powiek, jeśli jednak chcielibyście to zobaczyć, ktoś postanowił to sprawdzić.

Film 04.03.2015

Adrien Brody jako Houdini?

Amerykańska stacja History po sukcesie serii The Bible (tej gdzie Szatan wyglądał jak Barack Obama), postanowiła iść za ciosem i tym razem wyprodukować czteroodcinkowy serial Houdini o życiu najsłynniejszego iluzjonisty wszechczasów – Harry’ego Houdini. Fabuła serialu ma przedstawiać długą drogę artysty od skrajnej biedy, do stania się światowej sławy gwiazdą prestidigitatorstwa, którą zagra Adrien Brody … Continued

Seriale 21.08.2013

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...