Listopad z Netfliksem: „The Crown”, nowe „Kochane kłopoty”, serialowa dystopia

Film 21.10.2016
Listopad z Netfliksem: „The Crown”, nowe „Kochane kłopoty”, serialowa dystopia

Parę ciekawych nowości pojawi się w platformie Netflix w listopadzie. Nie będzie ich może bardzo dużo, ale za to jakie! Na jedną z nich czekam od dobrych sześciu lat i aż do niedawna nie wierzyłam, że kiedykolwiek powstanie.

Listopad w Netfliksie to dla mnie przede wszystkim powrót „Kochanych kłopotów”. Serial „Kochane kłopoty: rok z życia” to kontynuacja popularnej produkcji „Kochane kłopoty”, która doczekała się aż siedmiu sezonów. Po dziewięciu latach obsada „Gilmore Girls” wraca do miasteczka Stars Hollow i dowiemy się, co słychać u dwóch panien (?) Gilmore, Rory i Lorelai. Jak potoczyło się ich życie, co z facetami? I czy dalej uwielbiają kawę? Choć wiele się zmieniło, moja tęsknota za Rory i Lorelai nie osłabła. Nowy sezon podzielony zostanie na cztery półtoragodzinne odcinki. Każdy z nich poświęcony zostanie jednej porze roku. Już nie mogę się doczekać, a premiera za ponad miesiąc po 25 listopada tego roku.

Oprócz nowych „Kochanych kłopotów” dostaniemy też całkiem nowy serial brytyjski „The Crown”, poświęcony historii królowej Elżbiety II, w którą wcieliła się Claire Foy. Ta jako 25-letnia dziewczyna  stawia czoła temu, że wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata i musi ułożyć sobie relacje z dominującym premierem Winstonem Churchillem. Sytuacja w Wielkiej Brytani nie jest najlepsza, a do tego tak młoda osoba zasiada na tronie… To początek nowej ery. Serial został stworzony na podstawie sztuki „The Audience”. Wszystkie dziesięć odcinków pojawi się w Netfliksie już 4 listopada.

Przed nami również premiera nowego brazylijskiego serialu produkcji Netfliksa o tytule „3%”. To dystopia pokazująca świat w niedalekiej przyszłości. Światem z jednej strony rządzi postęp, z drugiej zaś jest on zdewastowany. Część ludzi otrzymuje szansę, by znaleźć się po tej lepszej stronie. To właśnie tytułowe 3 proc. ma taką możliwość. Pierwszy sezon liczyć będzie 7 odcinków, a zobaczymy je, tak jak nowe „Kochane kłpooty”, 25 listopada tego roku.

3%Oprócz tego pojawi się drugi sezon „Lovesick”. Jego premiera została zaplanowana na 17 listopada. Do platformy trafią też nowe filmy. 18 listopada „Divines” o nastolatkach z biednej dzielnicy Francji, któe rozpoczynają życie na ulicy. Wkrótce jedna z nich zakochuje się w tancerzu.

Warto wspomnieć, że w Netfliksie można oglądać już też polskie produkcje. Dostępne są takie tytuły jak m. in. „Rezerwat”, „Różyczka”, „Róża” czy „Galerianki”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...