Serial od reżysera „Witaj w klubie” i „Dzikiej drogi” wkrótce w HBO. Jest teaser

Seriale 17.10.2016
Serial od reżysera „Witaj w klubie” i „Dzikiej drogi” wkrótce w HBO. Jest teaser

HBO ostatnio naprawdę mnie ukontentowało. Swoje premiery miały trzy seriale warte uwagi. Dostaliśmy „Westworld”, „Divorce” i „Insecure”. Nowa produkja stacji, „Big Little Lies”, zapowiada się równie świetnie – mamy kilka mocnych bohaterek-matek, których losy splatają się ze sobą w obliczu śmierci.

Wiadomo, ze ktoś nie żyje. Niewiadomo, co się stało. Prawdą jest tylko jedno – wszyscy kłamią. Tak w skrócie można by opisać fabułę serialu „Big Little Lies”. Inspiracją do powstania produkcji jest była książka autorstwa Liane Moriarty o tym samym tytule (w Polsce wydana jako „Wielkie kłamstewka”).

Bohaterkami „Big Little Lies” są trzy kobiety-matki, które pewnego dnia się spotykają, odprowadzając swoje dzieci do szkoły. Każda z nich jest inna, ale wszystkie połączą nowe wydarzenia i kłamstwa, któe wywrócą ich życia do góry nogami.

Na srebrnym ekranie zobaczymy: Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Trzem aktorkom, które wcielą się w główne postaci, będą towarzyszyć: Laura Dern, Alexander Skarsgård, Adam Scott, James Tupper i Zoë Kravitz. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jean-Marc Vallée, a za scenariusz David E. Kelley.

Zdjęcia do „Big Little Lies” ruszyły na początku tego roku. Nowego serialu HBO możemy spodziewać się w roku 2017. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...