Serial „Black Mirror” już tuż, tuż. Jest zapowiedź 3 sezonu

Seriale 08.10.2016
Serial „Black Mirror” już tuż, tuż. Jest zapowiedź 3 sezonu

„Black Mirror” to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Choć produkcja doczekała się tylko dwóch sezonów, które liczyły zaledwie po parę odcinków głęboko wryła mi się w pamięć. Na szczęście Netflix postanowił dać fanom „Black Mirror” trochę radości – trzeci sezon serialu swoją premierę będzie miał już w tym miesiącu.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, zapowiadający nową serię „Black Mirror”. Dwie minuty wideo przekonują mnie do tego, że znowu będzie fenomenalnie, a podejmowane tematy będą wążne, trudne i choć brzmi to banalnie – skłaniające do refleksji. Nowy sezon składać się będzie z sześciu odcinków. Ich tytuły poznaliśmy już jakiś czas temu.

Na ekranie zobaczymy między innymi Michaela Kelly’ego i Mackenzie Davis. Premiera trzeciego sezonu „Black Mirror” została zapowiedziana na 21 października 2016 roku.

Każdy odcinek serialu opowiada o innych bohaterach, a motywem spajającym wszystkie epizody jest człowiek w obliczy nowych technologii. W „Black Mirror” przenosimy się w niedaleką przyszłość, gdzie rozwój technologii zmienił nasze postrzeganie świata oraz relacje międzyludzkie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...