Serial Woody’ego Allena doczekał się oficjalnego trailera

Seriale 15.09.2016
Serial Woody’ego Allena doczekał się oficjalnego trailera

Już w tym miesiącu, bo 30 września 2016 roku, zobaczymy pierwszy serial, który jest efektem współpracy Woody’ego Allena i platformy Amazon. Produkcja, która zadebiutuje za dwa tygodnie, nosi tytuł „Crisis in Six Scenes”. Zobaczcie jej pierwszy oficjalny zwiastun.

W serialu w reżyserii Woody’ego Allena, zobaczymy samego twórcę produkcji, a także inne gwiazdy, które nie są obce maniakom produkcji w odcinkach. Pojawią się: Miley Cyrus, Rachel Brosnahan („House of Cards”), John Magaro („Orange Is the New Black”), Becky Ann Baker („Dziewczyny”).

Akcja serialu toczyć się będzie w latach 60. ubiegłego stulecia. Bohaterami „Criss in Six Scenes” będzie typowa amerykańska rodzina, mieszkająca na przedmieściach Nowego Jorku. Głównymi bohaterami produkcji są postaci grane przez Woody’ego Allena i Elaine May oraz Johna Magaro i Rachel Brosnahan. Życie grupy przyjaciół zmienia się, gdy w zamieszkiwanym przez nich domu pojawia się hippiska, zaangażowana w działalność ruchu komunistycznego (w tej roli Miley Cyrus).

„Crisis in Six Scenes” liczyć będzie sześć odcinków, trwających po pół godziny. Drugi sezon produkcji nie jest planowany.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...