Czekacie na 3 sezon „The Fall”? Jest zwiastun i data premiery!

Seriale 15.09.2016
Czekacie na 3 sezon „The Fall”? Jest zwiastun i data premiery!

„The Fall” to jeden z najlepszych seriali, jakie miałam przyjemność oglądać. W główne role wcielają się Gillian Anderson (tak, ta znana z „Z Archiwum X”) i Jamie Dornan, który jest rewelacyjny i zupełnie – na szczęście! – nie przypomina Christiana z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Jeszcze w tym roku zobaczymy kolejne odcinki tej świetnej psychologicznej produkcji.

Trzeci sezon „The Fall” powróci dokładnie 29 września tego roku. Serial opowiada o pani inspektor Stelli Gibson, która próbuje namierzyć szalonego i niebezpiecznego psychopatę, mordującego młode i atrakcyjne kobiety. Walka z przestępcą toczy się na kilku poziomach. W tym serialu mniej jest niewiadomych, a więcej starć bohaterów, którzy prowadzą ze sobą niebezpieczną grę. Mimo że od początku zdajemy sobie sprawę, kto jest tym złym, obserwacja działań obu stron – tej, która ucieka i tej, która goni jest fascynująca. A nowy zwiastun potwierdza tylko to, że trzeci sezon nie ustępuje pozostałym.

W serialu oprócz dwójki głównych bohaterów zobaczymy także m. in. Colina Morgan, Johna Lyncha, Stuarta Grahama, Gerarda McCarthy’ego, Krister Henriksson czy Richarda Coyle’a. Trzeci sezon „The Fall” najprawdopodobniej będzie tym ostatnim, ale nic nie jest przesądzone. Być może inspektor Stella Gibson będzie musiała poskromić jeszcze innego mordercę.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...