Adam Driver zapowiada, że 8 część „Gwiezdnych wojen” będzie jak „Imperium kontratakuje”

Film 14.09.2016
Adam Driver zapowiada, że 8 część „Gwiezdnych wojen” będzie jak „Imperium kontratakuje”

Adam Driver, czyli Kylo Ren z „Przebudzenia Mocy”, zdradził w wywiadzie garść interesujących na temat ósmej części „Gwiezdnych wojen”. 

Adam Driver zdradził, że „Gwiezdne wojny VIII” będą w pewnym sensie przypominać „Imperium kontratakuje”. Na czym konkretnie polegać mają podobieństwa pomiędzy tymi filmami? Zasadniczo – na klimacie. Nowa odsłona „Gwiezdnej sagi”, podobnie jak piąta jej część, ma być mroczniejsza od poprzedniczki (czyli kolejno: od „Przebudzenia Mocy” i „Nowej nadziei”) i uderzać w nieco inne tony. Fabuła nieco zgęstnieje i stania się bardziej skomplikowana, pełna niuansów i nieoczywistych elementów.

adam driver kylo renNie oznacza to jednocześnie, że „ósemka” przypominać będzie „Imperium…” pod kątem prowadzenia fabuły i narracji. Wiele osób zarzucało „Przebudzeniu Mocy”, że pod względem historii, można ten film traktować jako swoisty remake „Nowej nadziei”.

Ósmą część „Gwiezdnych wojen” reżyseruje Rian Johnson, który jest również autorem scenariusza. Film trafi na ekrany kin w 2017 roku. Wcześniej, w grudniu bieżącego roku, premierę będzie miał pierwszy spin-off z tego uniwersum, zatytuowany „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...