Wyczuwam sukces na miarę Argo. Live by Night – kolejny film Bena Afflecka – dostał pierwszy zwiastun

Film 09.09.2016
Wyczuwam sukces na miarę Argo. Live by Night – kolejny film Bena Afflecka – dostał pierwszy zwiastun

Po „Argo” nie spodziewałem się kompletnie niczego. W trakcie domowego seansu atmosfera budowana przez film była jednak tak intensywna, że musiałem wyjść zapalić. Mam nadzieję, że „Live by Night” zaoferuje mi podobne doznania.

„Live by Night” to film w całości reżyserowany przez Bena Afflecka. Mężczyzna jest przy okazji odtwórcą roli głównego bohatera – gangstera żyjącego w czasach prohibicji. Muszę przyznać, że z dzieła na dzieło, moje uznanie dla tego artysty rośnie w bardzo szybkim tempie.

„Live by Night” doczekało się pierwszego zwiastuna.

Na nim możemy zobaczyć niesamowite Stany Zjednoczone z okresu prohibicji. To właśnie w tych czasach żył odgrywany przez Affecka (anty)bohater, wieloletni gangster Joe Coughlin.

Materiał reklamowy robi jak najlepsze wrażenie. Chociaż jeszcze do niedawna nawet nie wiedziałem o istnieniu projektu „Live by Night”, film z miejsca trafił na moją gorącą listę filmów koniecznie-do-zobaczenia. Wycieczka do kina jest w moim przypadku obowiązkowa.

„Live by Night” pojawi się na wielkich ekranach w 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Największe kinowe porażki lata 2017

Wakacje to najgorętszy okres w światowych kinach i to nie tylko ze względu na aurę pogodową. To właśnie na czas wakacji wytwórnie szykują swoje największe przeboje. Niestety wiele z nich odnosi sromotne porażki finansowe i artystyczne. Oto te największe z 2017 roku.

Artykuł/Film 12.08.2017

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...