„Star Wars: Episode VIII” – zdjęcia zakończone, czas na montaż, edycję i efekty specjalne. Kiedy zwiastun?

Film 14.07.2016
„Star Wars: Episode VIII” – zdjęcia zakończone, czas na montaż, edycję i efekty specjalne. Kiedy zwiastun?

Dwoje czołowych aktorów – Mark Hamill Oraz Daisy Ridley – zakończyło swoją przygodę na planie „Star Wars: Episode VIII”. Co to oznacza dla fanów?

Aktorzy poinformowali na platformach społecznościowych, że ich dni na planie „Star Wars: Episode VIII” dobiegły końca. Daisy Ridley (Rey) i Mark Hamill (Luke Skywalker) to kolejni bohaterowie ósmej części „Gwiezdnych wojen”, którzy informują o tym fanów. Wcześniej swoje zdjęcia zakończył Boyega (Finn) oraz Daniels (C-3PO).

Kluczowy wydaje się zwłaszcza wpis Hamilla, z załączonym do niego zdjęciem.

Na nim widzimy imprezę zorganizowaną w Irlandii, z okazji zakończenia zdjęć do „Star Wars: Episode VIII”. Można zatem przypuszczać, że produkcja filmu minęła lub lada moment minie etap nagrywania aktorów, wcielających się w bohaterów nowej trylogii. Pozostanie montaż, edycja, obróbka i efekty specjalne.

Dla fanów „Gwiezdnych wojen” to doskonała wiadomość. Ósmy epizod kosmicznej sagi jest tworzony bez żadnych opóźnień i komplikacji. Teraz mistrzowie sztuki filmowej mogą zająć się obróbką nagranego materiału. Co za tym idzie, pierwszy zwiastun „Star Wars: Episode VIII” jest już bliżej, niżeli dalej.

Chociaż ósma część „Gwiezdnych wojen” pojawi się dopiero w grudniu 2017 roku, liczę, że pierwszy materiał reklamowy zobaczymy jeszcze w tym roku. Tak było w przypadku „Przebudzenia Mocy”. LucasFilm uraczył fanów tak zwanym teaser trailerem na rok przed światową premierą filmu.

Doskonałym momentem na debiut zwiastuna „Star Wars: Episode VIII” będzie kinowa premiera „Rogue One”.

„Łotr Jeden” pojawi się w kinach pod koniec tego roku. Mistrzowie efektów specjalnych, reklam i marketingu mają zatem kilka długich miesięcy, aby przygotować nam pierwszy materiał reklamowy. Tyle w zupełności im wystarczy.

Zrzut ekranu 2016-07-14 o 00.54.25

Bonusem dla fanów oczekujących na kolejne doniesienia dotyczące „Star Wars: Episode VIII” jest zdjęcie udostępnione przez Daisy Ridley. Na nim możemy zobaczyć bohaterkę Rey, w nowym stroju, pewnie trzymającą miecz świetlny. To kolejny z sygnałów, że ósmy epizod sagi w znacznie większym stopniu będzie koncentrował się wokół Mocy i Jedi, niżeli pojedynków na blastery.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (10)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...