Krzysztof Gonciarz udostępnił muzykę ze swoich filmów. Rewelacja!

Muzyka 12.07.2016
Krzysztof Gonciarz udostępnił muzykę ze swoich filmów. Rewelacja!

Filmy Krzysztofa Gonciarza są nie tylko pełne humoru, świetnych ujęć i wielu ciekawostek ze świata, ale to także kopalnia dobrych melodii. Nie wiem, czy ogladając Zapytaj Beczkę, materiały podróżnicze czy ostatnio prowadzony przez Gonciarza Daily Vlog, zwróciliście uwagę na wykorzystywane utwory, ale dla mnie zawsze był to element przykuwający uwagę.

Youtuber postanowił podzielić się ze swoimi widzami, którzy – jak przyznaje – często pytali o wykorzystane w wideo kawałki muzyczne – playlistami zawierającymi piosenki użyte w swoich filmach. W serwisie SoundCloud na profilu Krzysztofa Gonciarza znajduje się aktualnie prawie 20 playlist z utworami różnych twórców. Wśród muzyków, których twórczość została zaprezentowana w programie Gonciarza są zespół RYSY, Aso i mój faworyt, producent Bartłomiej „BaQ” Kopiniak.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/kgonciarz/posts/1156612237735252/” width=”550″/]

To naprawdę świetna niespodzianka dla fanów youtubera, w tym i dla mnie, bo już dawno chodziło mi po głowie, skąd Gonciarz wytrzasnął te wszystkie dobre numery. Wsród kawałków jest sporo elektroniki, trochę hip-hopu i chilloutowych nut – mieszanka idealna, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Profil Gonciarza w serwisie SoundCloud znajdziecie TUTAJ.

Teksty, które musisz przeczytać:

Król lata powraca. Despacito po śląsku

Despacito pobiło już kilka rekordów i to prawdopodobnie ten utwór będzie kojarzył się z wakacjami 2017. Jeśli jest coś, co może przekonać was do tego kawałka, to są to jego… przeróbki.

News/YouTube 11.08.2017

Dołącz do dyskusji (24)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...