Filmowy „Gambit” nie został porzucony. Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia

Film 11.07.2016
Filmowy „Gambit” nie został porzucony. Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia

O filmie „Gambit” od dłuższego czasu nie słyszeliśmy żadnych nowych doniesień, choć jeszcze przed kilkoma miesiącami informowano, że produkcja będzie miała swoją premierę w tym roku. Okazuje się, że ta cisza nie oznacza wcale, iż widowisko zostało skasowane. 

„Gambit” to spin-off „X-Menów”, skupiający się na tytułowym bohaterze – znanym także jako Remy LeBeau, posiadającym zdolność ładowania materii nieożywionej energią kinetyczną. Premiera filmu zaplanowana była na koniec roku 2016, w ubiegłym roku ujawniono nazwiska reżysera (Doug Liman), scenarzysty (Reid Carolin) czy odtwórcy głównej roli (Channing Tatum), po czym… zapadła cisza, przerwana dopiero informacją, że widowisko nie trafi do kin w zakładanym terminie.

gambit x-men

Po kolejnych miesiącach bez jakichkolwiek informacji na temat filmu „Gambit”, wiele osób zaczęła spekulować, czy aby na pewno jest on jeszcze w planach Fox Studios. Wszystkich zaniepokojonych uspokoił wreszcie Simon Kindberg, producent dzieła, który w krótkim wywiadzie udzielonym programowi That Hashtag Show wyznał, iż „Gambit” z całą pewnością powstanie. Powiedział również, że zdjęcia rozpoczną się najpewniej na początku wiosny 2017. Premier tej produkcji możemy się zatem spodziewać nie wcześniej, niż w 2018 roku. Wszyscy fani „X-Menów” od Foxa nie zostaną w tym czasie pozostawieni sami sobie – do kin trafią „Deadpool 2”, „X-Men: The New Mutants” czy nowy film o Wolverinie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...