Jake Gyllenhaal zagra w nowej ekranizacji gry wideo. Ruszają prace nad „The Division”

Film 02.06.2016
Jake Gyllenhaal zagra w nowej ekranizacji gry wideo. Ruszają prace nad „The Division”

Jake Gyllenhaal jest pierwszą gwiazdą w obsadzie powstającego filmu „The Division”, będącego kolejną ekranizacją gry wideo wydanej przez Ubisoft. 

Filmowe adaptacje gier wideo to dla Jake’a Gyllenhaala nie pierwszyzna – trzydziestopięcioletni aktor ma już na koncie główną rolę w widowisku „Książę Persji: Piaski czasu” z 2010 roku, za którą otrzymał nominację do nagrody Teen Choice. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto będzie partnerował gwieździe „Wolnego strzelca”, „Do utraty tchu” czy „Donniego Darko” w obsadzie „The Division”, ani kto zajmie się reżyserią i scenarzystą widowiska. Projekt jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Materiał promocyjny z gry Tom Clancy's The Division
Materiał promocyjny z gry Tom Clancy’s The Division

Ubisoft tymczasem, jeśli chodzi o ekranizacje swoich gier, wszystkie siły wkłada w realizację i promocję filmowego „Assassin’s Creed”, który premierę będzie miał pod koniec 2016 roku. Studio zamierza podbić kina jeszcze przynajmniej dwoma kolejnymi produkcjami: „Splinter Cell” i „Rabbids”.

„Tom Clancy’s The Division” to wydana na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One w marcu tego roku gra z gatunku third-person shooter. Opowiada ona o elitarnej grupie militarnej, której celem jest opanowanie paniki, jaka zapanowała w Nowym Jorku po wybuchu epidemii.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...