Dzisiaj Biały Wilk wrócił nie tylko z nową grą, ale również audiobookiem w Audiotece. Nareszcie!

Audiobooki 31.05.2016
Dzisiaj Biały Wilk wrócił nie tylko z nową grą, ale również audiobookiem w Audiotece. Nareszcie!

Do dzisiaj próżno było szukać audiobooków traktujących o Wiedźminie na czołowych platformach z „czytanymi książkami”. To nareszcie się zmienia. Wraz z premierą DLC Krew i Wino, Biały Wilk zawitał również do Audioteki.

To właśnie w Audiotece można nabyć pierwszą opowieść o Wiedźminie autorstwa Sapkowskiego. Pochodząca z tomu „Ostatnie Życzenie” przygoda pierwotnie ukazała się na łamach czasopisma Fantastyka. Dzisiaj stanowi doskonały wstęp do historii Geralta z Rivii. Jeżeli jesteście jednymi z tych fanów Wilka, którzy najpierw sięgnęli po gry, a dopiero teraz zastanawiają się nad książkami – lepiej nie mogliście trafić.

Wiedźmiński audiobook „Ostatnie Życzenie” trwa ponad godzinę i kosztuje 15 złotych.

Geraltowi z Rivii głosu użycza Krzysztof Banaszyk. Anna Dereszowska to Yennefer, a Sławomir Placek wciela się w Jaskra. Całość w kapitalny sposób spaja Krzysztof Gosztyła, służący nam za lektora. Jego wybór to strzał w dziesiątkę i zdaje się najmocniejszy punkt całego audiobooka.

Zrzut ekranu 2016-05-31 o 17.29.39

Włodarze Audioteki obiecują, że kolejne przygody Białego Wilka będą ukazywać się na tej platformie regularnie. Nowe opowiadanie będziemy dostawać co miesiąc. Marne to pocieszenie, biorąc pod uwagę koniec rewelacyjnej gry wideo, ale trzeba cieszyć się również z rzeczy drobnych.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie umiesz przekonać się do audiobooków? Powinieneś dać szansę słuchowisku „Karaluchy”

Znam wiele osób, które próbowały przekonać się do czytanych książek, ale ostatecznie zawsze powracały do papieru. Zupełnie mnie to nie dziwi. Poza jakością samej treści, jeszcze ważniejszy jest sposób, w jaki się nam ją podaje. Miarowo, flegmatycznie i ospale czytający lektor może zabić każdego bestsellera. Tym bardziej polecam rozpocząć od tak kapitalnych przedsięwzięć jak „Karaluchy” Jo Nesbo.

Audiobooki 31.08.2015

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...