To on najprawdopodobniej wcieli się w rolę młodego Hana Solo

Film 14.04.2016
To on najprawdopodobniej wcieli się w rolę młodego Hana Solo

Aktor, który zagra młodego Hana Solo w spin-offie „Gwiezdnych wojen” zmierzy się z nie lada legendą. Nie uniknie porównań, wzroku krytyki i zagorzałych fanów. Cóż, w gruncie rzeczy, jakby się zastanowić – nie ma mu czego zazdrościć. Chyba, że zrobi to dobrze. Wtedy czeka go prawdziwa sława, a wszystkie drzwi będą stały dla niego otworem.

Trudno jest mi sobie wyobrazić kogoś innego niż młodego Harrisona Forda w roli Hana Solo. Ford miał wszystko, co potrzeba, żeby stworzyć postać fascynującego szmuglera – chłopięcy urok, dowcip, pewną świeżość. Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy wam listę aktorów, którzy brani byli pod uwagę do roli młodego Hana Solo. Jak się okazuje, chyba żaden z nich nie wcieli się w tę postać. Według najnowszych doniesień Hanem Solo, główną gwiazdą jednego ze spin-offów „Star Wars”, najprawdopodobniej zostanie Alden Ehrenreich.

Alden Ehrenreich (kadr z filmu "Ave, Cezar!")
Alden Ehrenreich (kadr z filmu „Ave, Cezar!”)

Ehrenreich to dwudziestosześcioletni amerykański aktor, urodzony w Kalifornii. Mężczyzna zagrał w takich filmach jak „Ave, Cezar!”, gdzie wcielił się w Hobiego Doyle’a, oraz „Piękne istoty” (tam zagrał Ethana Wate’a). Lista tytułów, w których zagrał młody aktor nie jest porywająca, ale jeśli faktycznie Ehrenreich zagra Hana Solo to z pewnością ulegnie ona zmianie. Na razie informacja ta nie została potwierdzona.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...