Czołówka serialu „Gra o tron” w 360 stopniach

Seriale 14.04.2016
Czołówka serialu „Gra o tron” w 360 stopniach

Jeśli oglądając czołówkę serialu „Gra o tron”, kiedykolwiek czuliście niedosyt, chcąc zobaczyć to, co dzieje się poza kadrem, nareszcie macie okazję. HBO udostępniło wideo 360 stopni pozwalające eksplorować Westeros w sposób niedostępny nigdy wcześniej. 

Przyznajmy to uczciwie: czołówka „Gry o tron” definitywnie nie należy do najlepszych openingów serialowych w dziejach. W 360 stopniach zyskuje jednak sporo uroku, tym bardziej, że jest zdecydowanie dłuższa i ciekawsza od oryginalnej. Dzięki temu wideo możemy swobodnie rozejrzeć się po najważniejszych lokacjach Westeros: Królewskiej Przystani, Winterfell, Słonecznej Włóczni czy Murze. Jeśli macie ochotę na wirtualną wycieczkę, odpalcie film poniżej.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/GameOfThrones/videos/vb.74133697733/10153647535247734/?type=2&theater/” width=”600″/]

Szósty sezon „Gry o tron” swoje premierę będzie miał już niebawem, bo 24 kwietnia (w Polsce o 3 rano w nocy z 24 na 25 kwietnia). Skrótowy opis pierwszego odcinka brzmi następująco: Jon Snow nie żyje. Daenerys poznaje potężnego człowieka. Cersei ponownie spotyka się z córką. Pełny zwiastun możecie obejrzeć tutaj, a analizę poszczególnych materiałów udostępnionych przez HBO znajdziecie w tekstach „Gra o Tron doczekała się zwiastuna 18+. Rozkładamy go na czynniki pierwsze, mamy mocne wnioski” oraz „Co nowy zwiastun 6 sezonu „Gry o tron” mówi nam o nadchodzących wydarzeniach?”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Brian i Jessica? Zapomnij, teraz rodzą się Khaleesi i Arye

W Polsce popularność zdobywają imiona Brian i Jessica, a na Wyspach brytyjskich króluje Gra o tron. W ubiegłym roku urodziło się tam 69 dziewczynek, które nazwano Khaleesi, a najpopularniejszym imieniem z serialu okazało się to, które nosi jedna Starkówna, Arya.

News/Seriale 22.09.2017

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...