Nie widzieliście jeszcze „Unbreakable Kimmy Schmidt”? Ten zwiastun wyjaśni wam, dlaczego popełniliście błąd

Seriale 29.03.2016
Nie widzieliście jeszcze „Unbreakable Kimmy Schmidt”? Ten zwiastun wyjaśni wam, dlaczego popełniliście błąd

„Unbreakable Kimmy Schmidt” to komediowy serial platformy Netflix, który w ubiegłym roku miał swoją premierę. Już niebawem, bo 15 kwietnia produkcja wraca z drugim sezonem. W sieci pojawił się zwiastun, zapowiadający kolejną serię. Ten dobitnie udowadnia, że jeśli jeszcze nie znacie tej produkcji, popełniacie błąd.

„Unbreakable Kimmy Schmidt” nie jest serialem, który spodoba się każdemu. Dziwni bohaterowie i specyficzne poczucie humoru pewnie niektórych odstraszy, ale mnie od pierwszego odcinka ten serial urzekł. Tytułowa bohaterka, tzw. kobieta-kret to dziewczyna, która przez wiele lat była więziona w bunkrze wraz z innymi młodymi kobietami przez duchownego psychopatę. Kimmy nie zna prawdziwego świata. Pewnego dnia wszystkie ofiary zostają uwolnione. Kimmy postanawia rozpocząć życie w Nowym Jorku. A to pełne będzie niespodzianek i śmiesznych sytuacji. Ich powodem jest jest nieznajomość realiów i natura Kimmy. Główna bohaterka jest dziecinnie entuzjastyczna. Cieszy ją wszystko, potrafi zadowolić najmniejsza rzecz, co nie zawsze spotyka się z aprobatą innych.

Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszego sezonu „Unbreakable Kimmy Schmidt”, dajcie mu szansę. To niezwykły i pomysłowy serial, który wnosi pewien powiew świeżości. Mam nadzieję, że druga seria okaże się równie dobra co pierwsza. Przekonamy się za około dwa tygodnie, kiedy cały drugi sezon trafi do platformy Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...