Wiemy, kto wcieli się w postać Bryana Millsa w telewizyjnym prequelu „Uprowadzonej”

Seriale 23.02.2016
Wiemy, kto wcieli się w postać Bryana Millsa w telewizyjnym prequelu „Uprowadzonej”

Znanego z filmowej trylogii „Uprowadzona” Liama Neesona w roli głównego bohatera, Bryana Millsa, w telewizyjnym prequelu zastąpi Clive Standen. 

Realizowany przez NBC serial „Uprowadzona” („Taken”) opowiadać będzie o tym, kim był Bryan Mills zanim złowroga organizacja przestępcza się na niego uwzięła i zaczęła porywać mu kolejnych członków rodziny. Dzięki tej produkcji mamy szansę dowiedzieć się także, w jaki sposób Mills nabył swoje „specyficzne umiejętności” i jak dokładnie przebiegała jego „bardzo długa kariera”. Innymi słowy, telewizyjna „Uprowadzona” ma uwiarygodnić tego bohatera i wyjaśnić jego przeszłość, na temat której dziś nie wiemy praktycznie nic.

clive standen uprowadzona wikingowie

W tym prequelu w roli Bryana Millsa z przyczyn oczywistych nie zobaczymy gwiazdy filmowej trylogii, Liama Neesona. Aktor ma już 63 lata na karku, tymczasem pierwsza część „Uprowadzonej” powstała w 2008 roku. Do serialu musiał zatem zostać zaangażowany ktoś o wiele młodszy. Wybór padł na Clive’a Standena. 34-latek znany jest przede wszystkim z występów w „Wikingach”, gdzie wcielił się w Rollo.

Scenarzystą serialu „Uprowadzona” jest Alex Cary („Homeland”, „Magia kłamstw”), a reżyserem pilota będzie Alex Graves („Gra o tron”, „Prezydencki poker”). Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...