Netflix przedstawia „The Characters” – intrygujący serial komediowy

Seriale 02.02.2016
Netflix przedstawia „The Characters” – intrygujący serial komediowy

„The Characters” to nowa produkcja Netfliksa, oparta na bardzo ciekawym koncepcie. Właśnie opublikowany, premierowy zwiastun być może nie do końca to pokazuje, ale w istocie będzie to… osiem seriali w jednym.

„The Characters” ma bowiem liczyć właśnie osiem odcinków, a każdy zostanie oddany w ręce innego twórcy młodego pokolenia. Wszyscy oni dostali ponoć pełną swobodę twórczą i ze swoim czasem antenowym, trwającym 30 minut, mogą zrobić co zechcą – Netflix dał im pełną dowolność. Wśród komików znaleźli się:  Paul W. Downs, Lauren Lapkus, John Early, Tim Robinson, Natasha Rothwell, Henry Zebrowski, Kate Berlant oraz Phil Burgers. Nie są to wielkie nazwiska – przynajmniej jeszcze nie – ale żaden z tych artystów nie jest debiutantem. Każdy z nich odpowiedzialny będzie za reżyserię i scenariusz swojego odcinka, każdy też pojawi się w serialu jako aktor.

I chociaż zwiastun wygląda dość… przeciętnie, żeby nie powiedzieć: marnie, to cieszy, że Netflix bawi się z formą. Podobny eksperyment zrealizowano pod nazwą „Mistrzowie Horroru” w latach 2005 – 2008. Każdy odcinek opowiadał inną historię i tworzony był przez innego reżysera kojarzonego z kinem grozy. Wówczas rezultat był bardzo nierówny, zdarzały się bardzo dobre, przeciętne, ale też i fatalne. Jak będzie w przypadku „The Characters” przekonamy się 11 marca, kiedy to cały sezon dostępny będzie w Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...