Adele prezentuje kolejny kawałek z najnowszej płyty, „Million Years Ago”

Muzyka 26.11.2015
Adele prezentuje kolejny kawałek z najnowszej płyty, „Million Years Ago”

Trudno choć na chwilę zamilknąć na temat Adele, która co i rusz dostarcza tematów mediom. Jej singiel „Hello” rozprzestrzenił się wiralowo, artystka zdecydowała, że nie udostępni swojego nowego albumu na serwisach streamingowych, jej płyta pobiła rekord sprzedaży, a cały Internet oszalał i codziennie pojawiają się nowe covery, remiksy utworów Adele. Pojawiają się także kawałki z jej krążka, które piosenkarka prezentuje podczas różnych show na wizji.

Ostatnio w programie „Today” Adele zaprezentowała numer Million Years Ago pochodzący z albumu „25”. Do tej pory w Sieci pojawiły się materiały, w których usłyszeć mogliśmy takie utwory jak Hello, When We Were Young i Water Under the Bridge. Każdy z nich jest nieco inny, ale każdy zawiera w sobie to, za co tłumy pokochały Adele. Jest refleksyjnie, zmysłowo, nostalgicznie. Adele wzrusza i uwodzi swoim głosem.

Ci, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup nowego albumu artystki, mają kolejny powód, by zmienić swoją decyzję i naprawić ten błąd. Kawałek Million Years Ago jest naprawdę świetny. Tak jak i trzy pozostałe numery. Powrót Adele to jedna z najlepszych rzeczy, która mogła nas spotkać w tym roku, jeśli chodzi o rynek muzyczny.

Premiera płyty „25” miała miejsce 20 listopada 2015 roku. Na albumie znajduje się jedenaście kawałków.

Przeczytaj także:

Adele prezentuje kolejny utwór z płyty. Posłuchaj „Water Under the Bridge”

Słyszeliście już kolejny fragment utworu Adele? Przed wami „When We Were Young”

„Hello”, czyli Adele wita się z fanami nowym singlem. Teledysk wyreżyserował Xavier Dolan

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...