Powstanie nowy serial Marvela – spin-off „Agentów TARCZY”

Seriale 21.08.2015
Powstanie nowy serial Marvela – spin-off „Agentów TARCZY”

„Marvel’s Most Wanted” – taki tytuł będzie nosił nowy serial od Marvela, mający być spin-offem emitowanych od września 2013 „Agentów TARCZY”. ABC zleciło realizację pilotażowego odcinka. 

O pomyśle by stworzyć „Marvel’s Most Wanted” mówiło się przed kilkoma miesiącami, wkrótce jednak temat ucichł i jego losy pozostawały nieznane. Ci, którzy obawiali się, że trafił on do lamusa, mogą odetchnąć z ulgą. Stacja ABC ogłosiła dziś, że zamówiony został pilotażowy odcinek tego spin-offu serialu „Agenci TARCZY”. To od jego powodzenia zależeć będą losy całej produkcji.

marvel's most wanted agenci tarczy

„Marvel’s Most Wanted”ma opowiadać historię dwójki głównych bohaterów „Agentów Tarczy” – Barbary “Bobbi” Morse oraz Lance’a Huntera. W nowym serialu w ich role wcielą się Adrianne Palicki oraz Nick Blood, czyli ci sami aktorzy, którzy odgrywają te postaci w oryginalnej produkcji ABC. Producentami wykonawczymi i współautorami scenariusza do pilota zostaną Jeffrey Bell i Paul Zbyszewski.

Zdjęcia do pierwszego odcinka „Marvel’s Most Wanted” rozpoczną się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, zatem jego premiery możemy spodziewać się nie wcześniej, niż w 2016 roku. Będzie to kolejny – po „Jessica Jones”, „Luke Cage”, „Iron Fist” i „Defenders” – nowa produkcja Marvela.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...