Jest teaser nowego serialu HBO, „Vinyl”. Zapowiada się niezła dawka seksu, dragów i rock’n’rolla

Seriale 07.08.2015
Jest teaser nowego serialu HBO, „Vinyl”. Zapowiada się niezła dawka seksu, dragów i rock’n’rolla

Jeszcze przedwczoraj pisaliśmy o krótkiej zapowiedzi nowego serialu „Vinyl” produkcji HBO, która ukazała się na profilu serii na Instagramie, a dziś mamy już w Sieci dostępny teaser, promujący produkcję. Minutowy materiał pokazuje o wiele więcej, niż to, co dotychczas widzieliśmy.

Tak, jak można było się spodziewać po wczorajszym wideo, serial „Vinyl” będzie obfitował w mocną muzykę i sceny. „Sex, drugs & rock’n’roll” będą jego motywem przewodnim, ale jak mogłoby być inaczej, skoro historia produkcji inspirowana jest losami zespołu The Rolling Stones i postacią lidera tej grupy muzycznej, Micka Jaggera. Głównym bohaterem serialu „Vinyl” jest Richie Finestra, grany przez Bobby’ego Cannavale’a, który będzie próbował znaleźć nowe brzmienie, by jego wytwórnia muzyczna znowu mogła przynosić zyski i być na językach innych. Akcja serialu rozgrywać się będzie w latach 70. ubiegłego wieku.

Na srebrnym ekranie oprócz Bobby’ego Cannavale’a zobaczymy Olivię Wilde, Juno Temple, a także Paula Bena-Victora i Maksa Casella.

Jednym z reżyserów serii „Vinyl” jest Martin Scorsese, a scenarzystą Terence Winter. W samej produkcji palce maczała także wytwórnia Micka Jaggera, Jagged Films. Premiera nowego serialu HBO zaplanowana jest na rok 2016. Pierwszy sezon liczyć będzie osiem odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...