Oto pełny zwiastun „Fargo”. To będzie znakomity sezon

Seriale 22.07.2015
Oto pełny zwiastun „Fargo”. To będzie znakomity sezon

Nie ocenia się książki po okładce, a serialu (lub filmu) po zwiastunie. Te zbyt często są najlepszym, co się danej produkcji przydarzyło. Jednak po wyśmienitym pierwszym sezonie „Fargo” oraz świetnych materiałach z sezonu drugiego, nie potrafię się powstrzymać. Jestem podekscytowany jak chyba jeszcze żadnym tegorocznym serialem – to musi być coś wspaniałego.

W nowym, oficjalnym zwiastunie „Fargo” znajdują się wyłącznie sceny wcześniej nie pokazywane. Zaprezentowane w nim urywki intrygujących dialogów, mocne one-linery, rewelacyjna praca kamery i ten niesamowity klimat, bezwzględnie przywołujący na myśl pierwszy sezon sprawiają, że już nie mogę się doczekać premiery. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że będzie to serial wyśmienity.

Nowy sezon „Fargo” będzie prequelem – akcja serialu rozgrywać się będzie w roku 1979, czyli 27 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Głównym bohaterem będzie Lou Solverson (Patrik Wilson), czyli jedyny bohater, którego mogliśmy poznać w poprzedniej serii. Cała reszta postaci będzie zupełnie nowa. Tło dla fabuły stanowić będzie zakończona sukcesem kampania prezydencka Ronalda Reagana (w tej roli Bruce Campbell). W obsadzie zobaczymy także Kirsten Dunst, Teda Dansona, Nicka Offermana i Jesse’ego Plemonsa.Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...