„Dragon Ball Super” – jest już pierwszy teaser nowego serialu anime!

TV 15.06.2015
„Dragon Ball Super” – jest już pierwszy teaser nowego serialu anime!

„Dragon Ball Super” nadchodzi wielkimi krokami. Pierwszy od 18 lat serial anime ze świata Smoczych Kul pojawi się w japońskiej telewizji już w lipcu tego roku!

Akcja „Dragon Ball Super” będzie miała miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z „Dragon Ball Z”. Oznacza to, że znienawidzona przez sporą grupę fanów seria „Dragon Ball GT” zostanie wymazana z historii. To doskonała wiadomość dla wszystkich starszych i bardziej wybrednych miłośników tego anime. Chociaż „GT” miało swoje momenty, produkcja nigdy nie zdołała wkupić się w łaski wszystkich fanów. Ma to naprawić właśnie Super.

Nad zgodnością nowego „Drgon Ball Super” z kultowym „Dragon Ball Z” będzie czuwał sam  Akira Toriyama – twórca oryginalnej mangi.

To właśnie on odpowiada za scenariusz do „Super”, jak i nowych filmów pełnometrażowych. Tę spójność z „kinówkami” widać już na powyższym teaser trailerze, który pokazuje naprawdę niewiele. Możemy być jednak pewni, że serial będzie ściśle współgrał z pełnometrażowymi produkcjami i wprowadzi do uniwersum „bogów” – istoty o zróżnicowanych zamiarach, które są potężniejsze niż wszystko, co widzieliśmy dotychczas.

„Jurrasic World”, „Dragon Ball Super”, „Avengersi”, „Ant-Man”, „Terminator” – co za wspaniałe, wspaniałe czasy dla geeka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...