„Gra o tron” jako musical? Posłuchaj śpiewających bohaterów serialu

Seriale 22.05.2015
„Gra o tron” jako musical? Posłuchaj śpiewających bohaterów serialu

Daenerys Targaryen jako wokalistka reggae, Jamie Lannister grający na pianinie i śpiewający o miłości do swojej siostry albo Tyrion wyśmiewający na estradzie uśmierconych serialowych bohaterów. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak prezentowałaby się „Gra o tron” w formie musicalu, to poniżej znajdziecie odpowiedź.

Wczoraj w USA odbył się tzw. Dzień Czerwonego Nosa (Red Nose Day), czyli charytatywna zbiórka pieniędzy, której finałem jest show, w którym klipy na temat działalności organizacji przeplatane są z komediowymi występami znanych gwiazd. Stacja NBC przygotowała na tę okazję nie lada gratkę dla fanów serialu „Gra o tron” – we współpracy z muzykiem zespołu Coldplay, Chrisem Martinem stworzyła utrzymaną w żartobliwym tonie parodię musicalu, w którym usłyszeć można m. in. Daenerys Targaryen oraz Jamiego i Tyriona Lannisterów.

Emilia Clarke – Rastafarian Targaryen

Nikolaj Coster-Waldau – Closer to Home

Peter Dinklage – Still Going Strong

NBC stworzyło także kilkominutowy quasi-dokument z przygotowań do stworzenia tego musicalu, w którym zobaczyć (i usłyszeć) można także innych członków obsady serialu „Gra o tron”. Miejmy nadzieję, że pełne wersje wszystkich utworów wkrótce trafią do Internetu, bo jest to rzecz absolutnie fantastyczna.

Aktualizacja

Jest i pełna wersja musicalu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Brian i Jessica? Zapomnij, teraz rodzą się Khaleesi i Arye

W Polsce popularność zdobywają imiona Brian i Jessica, a na Wyspach brytyjskich króluje Gra o tron. W ubiegłym roku urodziło się tam 69 dziewczynek, które nazwano Khaleesi, a najpopularniejszym imieniem z serialu okazało się to, które nosi jedna Starkówna, Arya.

News/Seriale 22.09.2017

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...