Pierwszy zwiastun serialu „Raport mniejszości”

Seriale 12.05.2015
Pierwszy zwiastun serialu „Raport mniejszości”

Już jesienią tego roku stacja Fox rozpocznie emisję nowego serialu – „Raport mniejszości” będzie sequelem filmu z 2002 roku o tym samym tytule, nakręconego na podstawie opowiadania autorstwa Philipa K. Dicka. Do Sieci trafił właśnie jego pierwszy zwiastun.

Akcja serialowego „Raportu mniejszości” będzie toczyć się dziesięć lat po wydarzeniach zaprezentowanych w filmie z Tomem Cruisem w roli głównej. Głównymi bohaterami mają być policjantka Lara Vega oraz jasnowidz Dash, podejmujący współpracę, by powstrzymać morderstwa, które ten drugi przewidział za sprawą swoich wizji.

W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Meagan Good („Myśl jak facet”), Stark Sands („Co jest grane, Davis?”), Laura Regan („Oni”) i Wilmer Valderrama („Różowe lata 70.”).

Steven Spielberg, reżyser filmu z 2002 roku, jest producentem wykonawczym serialu. Fox zamówiło od razu cały sezon.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najlepsze filmy science-fiction w historii kina

Gdybym miał wybrać swój jeden ulubiony gatunek filmowy, to chyba jednak zdecydowałbym sie właśnie na science-fiction, bowiem żaden inny nie jest w stanie przenieść mnie w tak odległe w czasie i przestrzeni miejsca, których raczej na pewno nigdy nie przyjdzie mi zobaczyć na własne oczy. Z okazji premiery filmu „Star Trek: W nieznane” wybrałem swoje … Continued

Film 10.07.2016

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...