Nadchodzi „Flashback”, nowy autorski program Włodka Markowicza

YouTube 30.03.2015
Nadchodzi „Flashback”, nowy autorski program Włodka Markowicza

Jak zapewne większość z was wie, Lekko Stronniczy zakończyli swoją działalność w tym roku. Włodek Markowicz i Karol Paciorek postanowili każdy pójść w swoją stronę i zacząć tworzyć samodzielne, autorskie treści. Program Karola, Kto Wie Ten Wie, wystartował całkiem niedawno i dotychczas ukazały się jego 3 odcinki. Dziś Włodek zapowiedział, że od jutra rusza z własnym show. Czego możemy spodziewać się po 1/2 Lekko Stronniczego?

Nie, to nie będą koncerty grane na pianinie, jak ostatnio mogliśmy pomyśleć. Włodek Markowicz opublikował na swoim kanale dwa wideo z muzycznymi aranżacjami, ale to był tak naprawdę luźny przedsmak tego, co planował youtuber. W Internecie pojawił się dziś zwiastun nowego programu Markowicza, który nosić będzie tytuł „Flashback”, co możemy przetłumaczyć jako retrospekcja.

Zapowiedź mojego nowego formatu – Flashback. O tym, co wpłynęło najbardziej na moje życie. Co zmieniło moje postrzeganie…

Posted by Lekko Stronniczy on 30 marca 2015

I to właśnie te retrospekcje, wspomnienia będą tutaj głównym motywem. Włodek, jak sam mówi, chce podzielić się ze swoimi widzami wszystkim tym, co sprawiło, że stał się takim człowiekiem, a nie innym. Choć trąci to nieco megalomanią, zapowiada się całkiem przyjemnie i sympatycznie. Jeśli czytaliście książkę Lekko Stronniczego, wiecie, że Włodek od dzieciaka pasjonuje się komputerami i wszystkim co z nimi związane. We „Flashbacku” znajdą się więc opowieści poświęcone rozwojowi technologicznemu, którego dorastający Włodek był świadkiem czy wywiady z ciekawymi osobami, które go inspirowały. Za każdym odcinkiem kryć będzie się jedna historia.

Pierwszy odcinek pojawi się już jutro. Czekamy!

Teksty, które musisz przeczytać:

Król lata powraca. Despacito po śląsku

Despacito pobiło już kilka rekordów i to prawdopodobnie ten utwór będzie kojarzył się z wakacjami 2017. Jeśli jest coś, co może przekonać was do tego kawałka, to są to jego… przeróbki.

News/YouTube 11.08.2017

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...